December 13,2021 Post by : Alena Steinerová

Recenze rýžovaru Black and Decker 3 Cup

Rád vytvářím bezplatný obsah plný tipů pro mé čtenáře, pro vás. Nepřijímám placené sponzorství, můj názor je můj vlastní, ale pokud shledáte moje doporučení užitečná a nakonec si koupíte něco, co se vám líbí, prostřednictvím jednoho z mých odkazů, mohl bych získat provizi bez dalších nákladů. Přečtěte si více

Měli jste někdy problém najít japonské recepty, které by se daly snadno připravit? Nyní máme „vaření japonštiny s lehkostí“, naši úplnou knihu receptů a video kurz s podrobnými návody na vaše oblíbené recepty. Zaregistrujte se zdarma

Jak všichni víme, existuje mnoho způsobů a alternativ přípravy rýže, od tlakových hrnců po mikrovlnné rýžovary, instantní hrnce a dokonce i vaření v hrncích na sporácích. Ale v tomto příspěvku se zaměříme na elektrický vařiče rýže. A ne ledajaký elektrický vařič, Recenze rýžovaru Black and Decker se 3 šálky.

Rýžovar Black+Decker RC503 Specifikace a funkce

Než se ale pustíme do povídání a vysvětlování všech funkcí tohoto konkrétního vařiče, pojďme nejprve do světa malých rýžovarů.

Malé rýžovary nejsou tak speciální ani se neliší od konvenčních rýžovarů, prostě jsou - malé. Malé rýžovary obvykle nedokážou přijmout více než 2 šálky nevařené rýže a 3 šálky vařené rýže najednou, takže ve skutečnosti jsou malé.

Ale bez ohledu na jejich velikost mohou dělat všechny potřebné věci očekávané od rýžovaru; mohou být použity k vaření různých druhů rýže, bílé rýže, hnědé rýže, sushi rýže, lepkavé rýže a dalších. Některé malé rýžovary mají dokonce i funkci napařovače, takže si buchty a knedlíky můžete napařit i doma.

Malé rýžovary obvykle nejsou drahé, takže jsou dobrou volbou pro lidi pracující s rozpočtem, ale jak už to dnes ve světě bývá, mohou být i drahé. Malé rýžovary jsou uživatelsky přívětivé, opravdu rychlé, nabízejí spoustu funkcí v malém balení a hlavně nezaberou mnoho pultů ani kuchyňského prostoru.

Vraťme se tedy nyní k hlavnímu produktu, o kterém budeme hovořit.

Aktuální ceny najdete zde

Přezkoušen sporák na rýži Black + Decker

(zobrazit více obrázků)

Protože žijeme v době, kdy lidem nevadí platit hodně peněz za smartphone (což nakonec budou kritizovat), platit dvacet dolarů za rýžovar by nemělo být nic velkého.

Tento model od Black and Decker je jedním z nejlevnějších rýžovarů, které kdy najdete (pokud si nekupujete použitý výrobek). Za víc než třicet babek (opravdu levné) to neseženete. Na rozdíl od populárního názoru, že levné spotřebiče budou nabízet špatnou funkčnost, s největší pravděpodobností nedají uživateli to, co chtějí, a nebudou trvat dlouho, tento sporák má vynikající kvalitu, protože přicházejí malé rýžovary, je to jeden z dokonalých modelů. tam.

Mnoho lidí bylo překvapeno kvalitou tohoto modelu, většina z nich si myslela, že jednotka bude selhat, a byli připraveni upustit od negativních recenzí, někteří se dostali až k obnovení rýžových vařičů pro případ, že jednotka přestane fungovat. najednou, ale všichni byli zklamaní, nikdy nemohli říct nic špatného o této jednotce.

Dobře, zatím nemluvme o cenovce. Když se podíváte na strukturu a design jednotky, poznáte, že byla postavena tak, aby vydržela. Hrnec vám umožňuje vařit nejen rýži, ale také různé druhy potravin, zeleniny, masa a toho, co máte. To ukazuje, že toto zařízení je určeno pro náročné použití.

Má dvě různá nastavení tepla - vařte a udržujte teplo. Funkce vaření vám umožňuje vařit jídlo při vyšší teplotě, což je vhodné pro vaření měkké a dokonalé rýže, aniž by se spálilo nebo zhnědlo. Po uvaření rýže funkce udržování teploty zajistí, že jídlo zůstane teplé a čerstvé po dobu, kdy budete připraveni ho sníst.

Vařič je rychlý a účinný, protože uvaření tří šálků rýže zabere jen asi 20 minut, takže vám vaření ulehčí, když do něj vložíte rýži, odejdete a 20 minut budete dělat něco jiného, ​​abyste se vrátili a plně se setkali připravená rýže.

Ať už chceme o tomto sporáku říci cokoli, nemůžeme přehlédnout skutečnost, že je velmi cenově dostupný, to by se mělo považovat za další výhodu tohoto sporáku. Je zřejmé, že tento produkt nelze srovnávat s mnoha dalšími dostupnými na trhu, ale celkově je působivý. S ohledem na částku, kterou jste za něj zaplatili, zabalí spoustu tepla a bezpochyby je velmi odolný.

To, že je levný, neznamená, že nemá většinu potřebného příslušenství a funkcí. Ano, stále dostáváte výrobek vhodný do myčky, který lze snadno rozebrat a znovu složit. Styl není špatný, takže nedostanete ošklivý produkt nebo něco, co bude na desce vypadat nejasně.

Všechny tyto věci říkají jednu věc: ani pro cenovku není rýžovar BLACK+DECKER RC503 žádný vtip.

Funkce

Automatické udržování tepla

Mluvil jsem o této funkci dříve, ale dovolte mi, abych ji zdůraznil. The funkce udržování tepla reguluje teplotu vařiče do bodu, kdy není dostatečně horké na uvaření jídla, ale je dostatečně horké, aby jídlo neochladlo. Udržujte své jídlo teplé, dokud nebudete připraveni podávat a jíst. A jeho použití je snadné, protože nemusíte nic dělat, sporák se automaticky přepne do režimu udržování teploty, jakmile je rýže uvařena na požadovanou úroveň.

Napařovací koš na potraviny a další příslušenství

napařovací koš na potraviny je příslušenství, které vám umožní připravovat zdravá jídla s rybami, zeleninou a dalšími. Získáte také odměrku a lžíci. Odměrka usnadňuje odměření správného množství rýže do vařiče, zatímco lžíce slouží k podávání vařeného jídla. Lžíce jsou vyrobeny z plastu, aby se zabránilo náhodnému poškrábání nepřilnavého hrnce na rýži.

Poznámka: K odměření rýže používejte pouze odměrku, skutečný hrnek nepoužívejte.

Kapacita vaření

Může pojmout až tři šálky vařené rýže, takže ideální kapacita pro nevařenou rýži bude přibližně dva šálky. Pokud jde o elektrickou velikost, spotřebuje asi 120 voltů.

Nepřilnavý hrnec na rýži

Varný prostor modelu je nepřilnavý hrnec, který je ideální pro vaření rýže. Nepřilnavý hrnec na rýži lze pro čištění snadno vyjmout. Je také vhodný do myčky, takže jej můžete mýt v myčce.

black and decker 3 hrnkový rýžovar RC503 návod (pdf 354 kB)

Klady

Velmi cenově dostupné: tuto jednotku lze snadno získat za méně než 30 dolarů.

Skvělá hodnota za cenu

Nepřilnavý vnitřní hrnec

Dodává se s dalším příslušenstvím

2letá omezená záruka od výrobců

Přenosný a odolný design, vhodný do malých kuchyní i na nošení na cestách.

Nevýhody

Omezená kapacita, pokud jde o velikost jídla, které lze uvařit

Je to pouze základní vařič, takže z hlediska pokročilých funkcí nabízí velmi málo

Vnitřní nádoba není vyrobena ze spolehlivější a bezpečnější nerezové oceli.

Ceny a dostupnost zkontrolujte zde

závěr

Nebude špatné říkat, že rýžovar RC503 není nejtěžším nebo nejsilnějším uchazečem, ale svými schopnostmi a vlastnostmi si určitě udělá prohlášení. Dobře, podívejme se znovu na některé hlavní body.

Za prvé, Značka Black and Decker je ve světě známých kuchyňské spotřebiče. Za druhé, tento model je základní vařič (obvykle byste neměli očekávat nic jiného než topení), zabalí obrovské množství tepla a konečně nabízí vynikající hodnotu a služby za skromné ​​množství peněz. Má vzhled a většinu funkcí, které najdete ve většině sporáků střední třídy.

Ale tento vařič není pro lidi, kteří konzumují hodně rýže a často; místo toho je to pro lidi, kteří dávají přednost tomu, aby to všechno bylo při vaření rýže čisté a jednoduché, je to pohodlný útěk ve srovnání s obvyklým způsobem vaření pomocí hrnců na plynových sporácích. Celkově vzato je tento model skvělým nákupem, pokud vaše potřeby zapadají do jeho funkcí.

Související: Nejlepší 3 hrnkový rýžovar

Je položka trvanlivá?

Z pouhého pohledu na design a konstrukci zařízení je zřejmé, že bylo vyrobeno tak, aby vydrželo. Exteriér je vyroben z pevného plastu a keramického materiálu s víkem z tvrzeného skla. Víko a nepřilnavý vnitřní hrnec jsou odnímatelné pro správné mytí a všechny lze mýt v myčce, tj. Lze mýt v myčce.

Je položka snadno použitelná?

Je to snadné, bezpečné a pohodlné použití, rýži můžete uvařit úplně stisknutím tlačítka. Jednoduše vložte rýži, stiskněte správná tlačítka (postupujte podle pokynů v příručce) a počkejte asi třicet minut, to znamená, pokud chcete rýži sníst okamžitě, ale pokud ještě nejste připraveni na jídlo, funkce automatického udržování teploty se spustí, jakmile je jídlo uvařeno, tato funkce pomáhá udržet vaše jídlo teplé a čerstvé po dobu, kdy budete chtít.

Jaké jsou rozměry tohoto sporáku

Rýžovar BLACK+DECKER RC503 má rozměry 6.5 x 8 x 8 palců (VxŠxH) s hmotností přibližně 2.43 liber a kapacitou pojmout 3 šálky vařené rýže. Měli jste někdy problém najít japonské recepty, které by se daly snadno připravit? Nyní máme „vaření japonštiny s lehkostí“, naši úplnou knihu receptů a video kurz s podrobnými návody na vaše oblíbené recepty. Zaregistrujte se zdarma

Author

December 13,2021

Leave a Reply