January 30,2022 Post by : Alena Steinerová

NOVÝ ✅ žebříček TADY! Už znáte NEJLEPŠÍ odšťavňovače 2022? TOP30+ odšťavňovače

Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Sana Juicer EUJ-707

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší odšťavňovače 2022

Přehledně: nejlepší odšťavňovače z hodnocení, recenzí i testů

Výběr nejdůležitějších informací:

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL

Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.

Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit. Hledáte nejlepší odšťavňovače? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.

Oblíbené odšťavňovače podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

Jak vybrat odšťavňovač?

Před nákupem je dobré mít jasno v tom, pro kolik osob budete chtít šťávy připravovat a kolik času hodláte odšťavňováním strávit. Pro rychlou přípravu šťáv a džusů k okamžité konzumaci hodí spíše odstředivé odšťavňovače. Efektivněji dostanou z ovoce a zeleniny vitamíny a další zdraví prospěšné láky odšťavňovače šnekové.

Podívejte se na nejlepší odšťavňovače:

toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.

Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku.

TOP odšťavňovače v České Republice

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší odšťavňovače.

TOP odšťavňovače na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené odšťavňovače TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení 1. Sana Juicer EUJ 707 10 069 1,3 2. Bosch MES25A0 1 741 1,6 3. Sencor SSJ 4042 1 766 1,3 4. Sencor SJE 1055SS 858 1,6 5. Sencor SJE 741SS 732 1,9

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší odšťavňovače.

TOP odšťavňovače v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené odšťavňovače Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení 1. Zelmer Julita ZJE0800I (377) Ivory 917 1,8 2. Philips Viva Collection HR1855/90 1 954 1,4 3. Philips Viva Collection HR1855/80 2 122 1,4

TOP odšťavňovače v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené odšťavňovače Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení 1. Bosch MES25 2 001 1,2 2. Braun TributeCollection CJ 3000 398 1 3. Bosch MES25A0 2 001 1,2

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Každý, kdo se zajímá o své zdraví, dává ve své stravě přednost ovoci a zelenině nákupem zpracované a konzervované stravy. Většina zdraví potravin však patří také mezi ty dražší. Čerstvý 100% džus z pomerančů není záležitostí několika málo korun teď abyste si však mohli dopřát zdraví a každý den, můžete si zdravé nápoje a potraviny připravit sami doma. K tomu vám pomůže odšťavňovač. Na co se ale při jeho výběru zaměřit, aby přístroj splňoval všechny vaše požadavky?

Co je potřeba si rozmyslet před nákupem?

Již na počátku je potřeba se rozhodnout, kolik do přístroje chcete investovat. Od toho se bude odvíjet nejen mechanismus fungování, ale i jeho příkon a počet otáček. Výběr odšťavňovače je potřeba podřídit i zamýšlenému ovoci, které chcete v přístroji zpracovávat.

Jaké tedy existují základní typy odšťavňovačů?

Při nákupu se setkáte minimálně se 2 typy přístrojů:

Odstředivé odšťavňovače

Šnekové odšťavňovače

Každý z nich je vhodný k jinému účelu. Odstředivý odšťavňovač v prvním kroků rozseká prostřednictvím otočných nožů odšťavované ovoce na malé kousíčky, v druhém kroku jej pak protlačí skrze síto. Tento typ odšťavňovačů je sice hlučný, má vyšší spotřebu, ale pracuje rychleji a jeho následná údržba je velice snadná. Džus z tohoto typu odšťavňovače je více tekutý, má také větší množství pěny a hodí se zejména k okamžité konzumaci. Předností odstředivých odšťavňovačů je zejména jejich rychlost.

Šnekový odšťavňovač rozmačká ovoce s využitím rotujících kol a až v druhém kroku jej protlačí přes síto. Šťáva ze šnekových odšťavňovačů je ve srovnání s těmi odstředivými mnohem hustší a obsahuje více vlákniny. Produkt šnekového odšťavňovače lze v lednici uchovat až do druhého dne, protože nepodléhá tolik oxidaci a díky pomalejšímu způsobu zpracování je také kvalitnější.

Odstředivý odšťavňovač se hodí spíše pro časově nenáročnou přípravu džusů k okamžité konzumaci .

se hodí spíše pro přípravu džusů . Chcete-li z ovoce dostat maximum vitamínů a dalších tělu prospěšných prvků, zaměřte se raději na odšťavňovače šnekové.

Na jaké technické parametry se při výběru odšťavňovače zaměřit?

Při volbě příkonu a počtu otáček vašeho přístroje je nutno zohlednit, zda vybíráte odšťavňovač odstředivý či šnekový. Při výběru přístrojů se šnekovým typem zpracování ovoce a zeleniny počítejte s příkonem okolo 200 W, s odstředivými se často dostanete i na desetinásobek této hodnoty. Stejné je to i v případě počtu otáček. Šnekové odšťavňovače pracují s rychlostmi okolo 100 otáček za minutu, odstředivé dokáží spotřebovat ke své práci klidně i jednotky tisíc otáček za minutu.

Velkou roli při výběru odšťavňovače hraje velikost jeho plnícího otvoru. Právě na ní záleží, jak velké kusy surovin bude možné do přístroje vpravit. Běžně se průměr plnícího otvoru pohybuje okolo 5 cm, výkonnější odšťavňovače však dokáží nabídnout i otvor o velikosti až 10 cm. Čím menší plnící otvor, tím více času strávíte krájením a přípravou vstupních surovin.

Důležitá je také velikost nádoby na šťávu. Minimální hodnota by se měla pohybovat alespoň okolo 1,5 l. Při každé separaci šťávy z ovoce či zeleniny vzniká odpad, kterým je její pevná část. Ta by měla být u kvalitního odšťavňovače shromažďována do speciální nádoby na dřeň. Její objem by měl být minimálně stejně tak velký, jako objem nádoby na šťávu.

Větší plnící otvor vám usnadní práci s krájením vstupních surovin.

vám s krájením vstupních surovin. Pohlídejte si také objem nádob na šťávu a na dřeň.

Nejlepší odšťavňovače 2022.

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

povinné ručení

havarijní pojištění

cestovní pojištění

pojištění majetku

a třeba i pojištění mazlíčků a levnější nabídky na plyn, elektřinu nebo třeba telefon

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího

Author

January 30,2022

Leave a Reply