December 31,2021 Post by : Alena Steinerová

Návod k obsluze Rýžovar Sencor SRM 0650SS

Český návod k obsluze Rýžovar Sencor SRM 0650SS Pro zvětšení klikněte na obrázek

Obsah českého návodu Rýžovar Sencor SRM 0650SS Zařazení produktu: Elektrické hrnce Sencor

Značka: Sencor

Popis a obsah balení

Technické informace a základní nastavení

Často kladené otázky – FAQ

Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)

Autorizovaný servis Sencor Elektrické hrnce

Návod k obsluze Rýžovar Sencor SRM 0650SS obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Sencor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Sencor návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sencor výrazně zkracujete jeho životnost!

Popis produktu Sencor SRM 0650SS

Hodí se vám kuchyňský pomocník, díky kterému připravíte mnoho pokrmů dle chuti? Několika režimy a funkcemi vás potěší například rýžovar Sencor SRM 0650SS v nerezovém provedení o průměru 19 cm. S tímto spotřebičem je radost připravovat všechny druhy rýže. A jelikož je multifunkční, poradí si i s přípravou ovesných kaší, luštěnin a dokonce vám pomocí pomalého vaření přichystá lahodný vývar nebo podusí zeleninu a maso v páře. Výhodou je úspora času a úsilí, jelikož nemusíte trávit hodiny postáváním před sporákem.

Snadné vaření

Rýžovar Sencor o příkonu 350 W nabízí 5 režimů, které vám usnadní vaření. Vybrat můžete přípravu rýže, ovesné kaše, luštěnin a nebo vařit pomalu či v páře. Provoz je zcela automatický a rýžovar se může pochlubit zcela tichým chodem. Ovládání probíhá pomocí tlačítek. Digitální displej s hodinami vám dá přehled o všech aktuálních i plánovaných aktivitách. K dispozici jsou také světelné indikátory provozu a udržování teploty. Manipulovat s rýžovarem bez poranění umožňuje tepelně odolné držadlo.

Bezpečnost je samozřejmostí, proto je rýžovar vybaven otvory pro únik páry, ochranou proti přehřátí a proti vyvaření vody.

Uvaří každou rýži

Rýžovar si poradí s každým druhem rýže od jasmínové po celozrnnou či sushi rýži. V tomto je opravdu profesionál a nezklame, rýže bude v perfektní konzistenci. Vyjímatelná nádoba umožňuje připravit až 450 g rýže, což je dostatečné množství pro pohoštění. Vyzkoušejte rýži ochutit badyánem, hřebíčkem nebo skořicí pro příjemnou vůni.

Ovesné kaše

Ani příprava ovesných kaší není žádný problém. Režim OATMEAL připraví snídani či svačinku z vašich oblíbených surovin, stačí je nasypat dovnitř rýžovaru a ovesná kaše bude připravena stiskem tlačítka, vy se zatím můžete připravovat do práce nebo do školy. Přejete si řidší kaši? Nastavte kratší čas. Pro hustší kaši bude třeba času více.

Připraví také luštěniny

Zdlouhavé přípravě luštěnin odzvonilo. Už žádné předmáčení a dlouhé vaření není třeba. Stačí nalít vodu do rýžovaru a vsypat luštěniny. Stiskem tlačítka GRAINS budou v mžiku připraveny tak akorát.

Pomalé vaření

S režimem pomalého vaření zvládne rýžovar připravit pokrm zdravěji a chutněji. Klidně vařte cokoliv co vás napadne a to až po dobu 10 hodin. Vložte do rýžovaru suroviny, nastavte potřebný čas přípravy a pak už si jen vychutnejte výtečný vývar, maso, omáčku nebo třeba koláč.

Zdravé vaření v páře

Jste-li nadšencem zdravého vaření v páře, ani toto rýžovaru není cizí. S touto tepelnou úpravou bez přidaného tuku zachováte maximální podíl živin a vitamínů v potravinách. Chuť zeleniny, masa i knedlíčků je dokonalá a zároveň dietní.

Nádoby a parní hrnce

Vaření v rýžovaru probíhá ve vyjímatelné varné nádobě o objemu 0,6 l, která zvládne pojmout až 450 g rýže. Zároveň je opatřena nepřilnavým povrchem, který umožňuje rovnoměrný rozvod tepla a výborně se udržuje v čistotě. Příslušenství obsahuje také standardní parní koš pro přípravu jídla v páře a přenosný parní koš. Obojí je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu.

Uvaří i bez vaší asistence

Vaření nemusíte být přítomni, šetřete svůj čas. Místo postávání u plotny, připravte oběd v rýžovaru. S funkcí odloženého startu až 15 hodin bude na vás po příchodu čekat hotový pokrm. Stačí vložit potřebné suroviny, nastavit režim, čas přípravy a odložený start. Rýžovar Sencor je také vybaven funkcí Keep Warm, která se postará o již hotový pokrm a bude ho udržovat teplý po dobu až 12 hodin.

Multifunkční rýžovar

Možnost odložení startu

Funkce automatického udržování teploty, vám bude udržovat pokrm po dovaření teplý po dobu 12 hodin

Digitální displej indikující čas vaření a funkce udržování teploty

Velmi jednoduché a praktické skladování

Přívodní kabel lze smotat do základny

Výška pouhých 20 cm a průměr 19 cm

Vnější tělo z nerezové oceli

Plně automatická obsluha

Vhodné pro vaření všech druhů rýže

Praktická rukojeť na víku

Snadné čištění (vyjímatelná vnitřní nádoba s nepřilnavým povrchem)

Světelné kontrolky provozu a udržování teploty

Protiskluzové nožky

5 speciálních vařících režimů

Rice - pro přípravu rýže

Oatmeal - pro přípravu ovesné kaše

Grains - pro uvaření luštěnin

Steam - pro vaření v páře

Slow Cook - pro pomalé vaření

Vnitřní nádoba

s 1,5mm tlustou stěnou zaručuje rovnoměrný rozvod tepla, a nikoliv pouze ze spodu jako u běžných modelů

objem 0,6 l (pro přípravu 450 g rýže)

Dva napařovací nástavce v balení

Přenosný napařovací nástavec funguje zároveň jako přenosný box a je vyroben ze zdraví bezpečného materiálu neobsahující BPA

Hluboký napařovací nástavec pro vaření většího objemu jídla v páře (zelenina, maso apod)

Trojnásobné bezpečnostní jištění:

Ochrana proti přehřátí

Ochrana po vyvaření vody

Automatické vypnutí po dovaření

Příslušenství:

2 napařovací nástavce

Odměrka na rýži

Naběračka na rýži

Příkon: 350 W

Rozměry: 200 × 190 × 190 mm

Váha: 1,4 kg

Nahrání návodu Máte návod k obsluze pro Rýžovar Sencor SRM 0650SS v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".

Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu :

Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

Návod pro Rýžovar Sencor SRM 0650SS je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu :

(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)

Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%

Návod pro Rýžovar Sencor SRM 0650SS je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní. Stažení návodu Návod k obsluze pro Rýžovar Sencor SRM 0650SS je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze. Stáhnout PDF návod - Rýžovar Sencor SRM 0650SS

(PDF file, 3.59 MB)

Technické parametry Rýžovar Sencor SRM 0650SS Záruka 24 měsíců Další parametry Objem hrnce/pánve 0.6 l Příkon hrnce/pánve 350 W Displej

Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej ano Nastavitelná teplota ne Funkce držení teploty Ano Funkce hrnce vaří, vaří v páře, rýžovar, pomalé vaření Časovač/minutka ano Rozměry výrobku Hmotnost výrobku 1.7 kg Rozměry balení Šířka balení 22.6 cm Výška balení 24.2 cm Hloubka balení 22.8 cm Hmotnost balení 2.1 kg Hodnocení 90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 26 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Rýžovar Sencor SRM 0650SS

Předmět: Přenosný napařovací box Datum: 27.12.2020 12:42:16 Autor: Miroslav Plamínek Tak jsem ježka v kleci rozluštil. Bylo by dobré v návodu napsat, že přenosný box v podobě misky má víčko, které je zajištěno na čtyřech bajonetových uzávěrech a vyndá se pootočením proti směru hodinových ručiček!! Dál bych se zmínil, že slouží k ohřevu malého množství pokrmu pomocí funkce páry, kdy na dno hrnce dáme malé množství vody. Po ohřátí,s pomocí ochranné rukavice přemístíme box mimo rýžovar a po sejmutí víčka konzumujeme.Tak se mějte Plamínek. Odpovědět

Předmět: Přenosný napařovací box Datum: 26.12.2020 23:32:08 Autor: Miroslav Plamínek Dobrý den. Dostaly jsme rýžovar Sencor SRM 0650SS a není nám jasné jakým způsobem a proč se používá přenosný napařovací box!!! Všude píšete,že je bezpečný, ale to je všechno. Tak popište pokrm a kam a proč se box dává. Není nám jasné kam a s čím ho máme přenášet. Děkuji Plamínkovi. Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit. Vaše jméno * : E-mail : Předmět * : Příspěvek * : Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.

Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR

Author

December 31,2021

Leave a Reply