December 04,2021 Post by : Alena Steinerová

Nástěnná pračka: výhody a nevýhody závěsného řešení + hodnocení nejlepších modelů

Receptem na úspěch je dělat to, co máte rádi, a dát do něj maximální čas a úsilí. Zároveň musíte být ve formě: dobře se odpočívejte, pečujte o sebe, pečlivě se oblékejte. Na domácí práce není dostatek energie a k záchraně přicházejí domácí spotřebiče. Novinkou na trhu je nástěnná pračka, která může vyřešit problémy spojené s praním prádla.

Uvidíme, jak dobrý je takový model a kdo mu bude vyhovovat, jaké jsou vlastnosti instalace a provozu ultra kompaktního formátu. Sestavili jsme hodnocení nejlepších podložek na zeď, uvedli jejich provozní parametry a poskytli uživatelské recenze. Přezkum modelů pomůže určit výběr domácího asistenta.

Proč potřebuji sklopnou podložku?

Nástěnné domácí spotřebiče jsou vhodné a mnoho výrobců pravděpodobně uvažovalo o vytvoření takových praček. Realizace projektu a uvedení stávajících modelů na trh se však podařilo jen několika společnostem. Daewoo je právem považován za vůdce na trhu, právě korejská značka vytvořila první namontovanou jednotku.

K dispozici jsou miniaturní nástěnné stroje. Najdete je ve velkých nákupních centrech a lze je objednat v některých online obchodech. Takové nabídky se však vyskytují jen zřídka. Není k dispozici v každém obchodě, kde je v katalogu uvedena pračka s kloubem.

Jen málo z našich krajanů se rozhodlo koupit jedinečnou podložku, ale stále jsou dost, aby se seznámili s výsledky testovacích jízd, uživatelskými recenzemi a učinili vlastní závěry. Stejně jako všechny domácí spotřebiče mají i nástěnné jednotky své nevýhody, omezení a provozní funkce.

Pro rozumné rozhodnutí o vhodnosti nákupu je vhodné porovnat model s jinými typy praček:

Model připevněný na zeď poskytuje přední způsob plnění prádla, jako u konvenčních strojů. Otevření dveří však nemusí uvolnit spoustu prostoru. Protože pračka visí na zdi, její dveře, i když jsou otevřené, prakticky nezasahují do pohybu v koupelně.

Úzké modely jsou kompaktní a šetří místo, ale stále stojí na podlaze, což brání úplnému vyčištění. Kromě toho zůstává problém místa pro otevírání dveří nevyřešen. Pokud porovnáme kapacitu úzkých a nástěnných modelů, je to téměř stejné.

Z hlediska prostornosti je stroj na stěnu zjevně horší než modely v plné velikosti. Pokud potřebujete umýt hodně věcí najednou, sklopné zařízení se s touto úlohou nevyrovná. V tomto případě je lepší experimentovat a nekupovat tradiční s bubnem pro 5-12 kg.

Pokud jde o kvalitu mytí, lze nástěnné auto porovnat s podlahovým modelem třídy B. Právě tato technika je ve většině ruských bytů. Přídavné zařízení je z hlediska počtu funkcí, kvality praní a odstředění nižší než stroje třídy A.

Typické zařízení a funkce

Zařízení uvedené na trh s otočnými podložkami je navzájem podobné. Průkopníkem v tomto tržním výklenku byl model DWD-CV701, který se objevil v prodeji v roce 2012 a již s jistotou získal armádu fanoušků. Ti, kterým se podařilo koupit kompaktní zařízení, zaznamenají některé nedostatky, ale jsou obecně spokojeni.

První pračka je vyrobena ve formě brilantní rovnoběžky se zaoblenými rohy - v nejlepších futuristických tradicích.Zatížení bubnu je čelní a dveře jsou vyrobeny z průhledného plastu, přes který jsou vidět stříbrné detaily. Vzhledem se podobá okénku.

Světlé lesklé povrchy opticky rozšiřují prostor a dokonce i malá koupelna se zdá větší, čistší. Design modelu je ideální pro pokoje vyzdobené v moderních, high-tech, minimalistický styl.

Snadné použití je důležitým faktorem. Pokud je stroj nainstalován na zdi, s ohledem na růst majitele, je mnohem snazší do něj vložit prádlo než do podlahového modelu. Hmotnost věcí navíc nepřesahuje 3 kg, což úkol usnadňuje.

Komory na prášek a kondicionér v jednotkách Daewoo se podobají lžičkám tvaru, díky čemuž jsou velmi vhodné pro dávkování sypkých a tekutých produktů.

Výrobce se postaral o bezpečnost zákazníků a vymyslel systém ochrany před dětmi. Aktivuje se stisknutím tlačítek „Program“ plus „Opláchnutí“ a „Odstřeďování“ a jejich přidržením po dobu 5 sekund.

Funkčnost zajišťuje několik programů. Zpravidla se jedná o praní ve studené vodě, režim pro děti a jemné věci, cykly pro bavlnu při + 40 ° C a + 60 ° C.

Spotřebič můžete spustit bez mytí - výhradně v režimu máchání a odstřeďování (700 - 800 ot / min.). Po omytí zůstávají věci vlhké, ale voda z nich neodteká. Některé mini-podložky mají možnost hygienického čištění bubnu.

Bonusy pro vybíravé kupce - tichý chod invertorového motoru, téměř úplná absence vibrací a plástový kryt bubnu, což šetří jemné a jemné tkaniny. Doporučujeme také přečíst si hodnocení v plné velikosti .

Postupem času Daewoo diverzifikoval svůj sortiment nástěnných jednotek, zlepšila se kvalita praní, design se trochu změnil, byly přidány možnosti pro oddálení rozběhu a hygienické čištění bubnu. Funkce různých modelů, jejich funkčnost a uživatelské recenze jsou zobrazeny v hodnocení sklopných podložek.

Hodnocení podložky na zeď Místo Produkt Hodnocení Maximální zatížení Rychlost odstřeďování Cena #1 Daewoo Electronics DWD-CV703W 95 / 100 3 kg 700 ot / min Získejte cenu #2 Daewoo Electronics DWD-CV702W 94 / 100 3 kg 800 ot / min Získejte cenu #3 Xiaomi MiniJ nástěnná bílá 92 / 100 3 kg 700 ot / min Získejte cenu #4 Počítač Daewoo Electronics DWD-CV701 92 / 100 3 kg 700 ot / min Získejte cenu 1 Daewoo Electronics DWD-CV703W 2 Daewoo Electronics DWD-CV702W 3 Xiaomi MiniJ nástěnná bílá 4 Počítač Daewoo Electronics DWD-CV701 #1 Daewoo Electronics DWD-CV703W Tiché a pracovní dítě se sadou praktických mycích programů Hodnocení odborníků: 95 / 100 Korejský mini stroj je typickým představitelem nástěnných jednotek. Kompaktní rozměry umožňují instalaci podložky do koupelny jakékoli velikosti, konstrukce podložky je univerzální, takže se perfektně hodí do interiéru různých stylů. Přes jeho skromnou velikost se výrobci podařilo do modelu DWD-CV703W implementovat řadu užitečných technologií. Ve stroji je nainstalován invertorový motor, který zaručuje dlouhou životnost a tichý provoz. Zajímavým vývojem je hvězdný buben s malými otvory pro přívod vody. Konstrukce nádrže zabraňuje uvíznutí a zachycení prádla. Technické parametry: objem - 3 kg;

třídy spotřeby energie / praní a odstřeďování - A / A a E;

intenzita rotace bubnu - 700 ot / min;

programy - 6;

možnosti - dětský zámek, displej, vyvážení bubnu / ovládání pěny, časovač, možnost čištění nádrže, superpláchnutí;

hmotnost - 17,3 kg;

rozměry - 55x32x60 cm. Jednotka je dostatečně tichá. Hladina hluku deklarovaná výrobcem v režimu praní nepřesahuje 54 dB a během cyklu odstřeďování - 64 dB. Pračku DWD-CV703W lze umístit nejen do koupelny, ale také do kuchyně - nebude vás rušit hlasitou prací. Je velmi výhodné vkládat prádlo do pračky, velikost poklopu je 26 cm. Vybrané parametry praní se zobrazují na malém displeji. Model je oceněn jeho krásným designem, snadným používáním, schopností rychle a efektivně prát oblečení. Někteří kupující si však uvědomují obtížnost instalace - jednotka musí být připevněna pouze k silné, rovnoměrné zdi. Žádné kotvy v ceně. Výhody K dispozici je funkce superplachování

Možnost čištění nádrže

Rychlá dostupnost v režimu - 29 minut

Nízká hlučnost

Kvalitní prádlo Nevýhody Žádná ochrana proti úniku

Probíhá instalace

Žádné čerpadlo - gravitační odtok #2 Daewoo Electronics DWD-CV702W Nástěnná podložka - skvělé řešení, když v bytě není dostatek místa Hodnocení odborníků: 94 / 100 Model se příliš neliší od bratra - pračky DWD-CV703W. Jeho kapacita je také 3 kg, uživatel si může vybrat ze 6 mycích programů, zpoždění při startu, funkční displej se zobrazením zbývajícího času a zámek od dětí. Charakteristické rysy: přítomnost částečné ochrany proti únikům a zvýšení rychlosti v režimu odstřeďování. Technické parametry: objem - 3 kg;

třídy spotřeby energie / praní a odstřeďování - A / B a D;

intenzita rotace bubnu - 800 ot / min;

programy - 6;

možnosti - dětský zámek, displej, vyvážení bubnu / pěna, časovač, ochrana proti úniku pouzdra, superpláchnutí;

hmotnost - 16,5 kg;

rozměry - 55x29x60 cm. Téměř všichni kupující reagují na provoz sklopné podložky pozitivně. Potěšen s možností ušetřit místo v malé koupelně, krásným designem a dostatečnou sadou režimů praní. Hladina hluku během provozu je nízká, avšak při špatné kvalitě instalace a špatné fixaci může jednotka během vytahování silně vibrovat. DWD-CV702W bude dobrým řešením pro inteligentní byty, kde žije jeden nebo dva lidé. Chcete-li sloužit více uživatelům, je lepší hledat alternativu, například, při zatížení 4 až 5 kg. Výhody O konci praní je signál

Krásný design

Tichá práce

Expresní praní k dispozici

Ochrana proti úniku případu Nevýhody Stížnosti na kmitání vibrací

Složitost instalace

Voda je odváděna gravitací #3 Xiaomi MiniJ nástěnná bílá Stroj je kapkou s pokročilou funkčností a schopností ovládání ze smartphonu Hodnocení odborníků: 92 / 100 High-tech novinka od čínské značky Xiaomi přitahuje pozornost svým neobvyklým designem - případ je vyroben ve formě převrácené kapky. Zařízení je ovládáno dveřmi vyrobenými z černě tvrzeného antireflexního skla. Ve vypnutém stavu se displej nerozsvítí, zobrazí se pouze tlačítko napájení. Model je vybaven tichým motorem, těsnění dveří je vyrobeno z antibakteriálního materiálu, který zabraňuje růstu bakterií. K dispozici je režim hygienického čištění bubnu, prací program při vysoké teplotě (+ 95 ° C), oddělené cykly pro hedvábné předměty, spodní prádlo a košile. Technické parametry: objem - 3 kg;

třídy účinnosti energie / praní a odstřeďování - žádné údaje;

intenzita rotace bubnu - 700 ot / min;

programy - 8;

možnosti - dětský zámek, displej, vyvážení bubnu / pěna, časovač, ovládání Wi-Fi, čištění nádrže, signál ukončení programu;

hmotnost - 24 kg;

rozměry - 58x35x67 cm. Důležitou konkurenční výhodou je schopnost ovládání z telefonu.Uživatel bude moci vzdáleně nastavit čas zahájení, dostávat informace o konci mytí, zobrazit statistiky o spotřebě vody a elektřiny. Je příliš brzy na to mluvit o výkonu jednotky MiniJ Wall-Mounted White. Model nedávno vstoupil na spotřebitelský trh a vzhledem k jeho vysokým nákladům a nedostatku v maloobchodní síti je poptávka po „chytré“ myčce omezená. Výhody Zahřátá voda na 95 ° C

Ovládání smartphonu

Hygienický režim čištění bubnu

Nastavení hlasitosti zvuku

Zobrazení režimu spánku Nevýhody Vysoké náklady

Je těžké najít v maloobchodních prodejnách

Aplikace a displej smartphonu nejsou rusifikované

Žádná ochrana proti úniku #4 Počítač Daewoo Electronics DWD-CV701 Žhavé prodeje - první nástěnná montáž na světě Hodnocení odborníků: 92 / 100 První nástěnná pračka na světě. Právě tento model sloužil jako prototyp pro vytvoření následných miniaturních jednotek. Počítač DWD-CV701 má zjednodušené tvary, barva je stříbrná, ovládací tlačítka a displej jsou umístěny ve spodní části přední části podvozku pod dveřmi. Technické parametry: objem - 3 kg;

třídy spotřeby energie / praní a odstřeďování - A / B / C;

intenzita rotace bubnu - 700 ot / min;

programy - 6;

možnosti - zámek tlačítka, displej, ovládání pěny / nevyvážení, ochrana proti částečnému úniku, super máchání;

hmotnost - 17 kg;

rozměry - 55x29x60 cm. Podložka se objevila na trhu před více než sedmi lety a již se jí podařilo získat popularitu. Význam ultrakompaktního formátu potvrzuje velké množství uživatelských recenzí. Někteří přizpůsobili mini-jednotku pro letní použití v dacha - stroj se vyrovná s praním objemných věcí (trička, šortky, trička a spodní prádlo). Počítač DWD-CV701 pracuje docela tiše a „skokem“ v režimu odstředění za předpokladu, že je správně nainstalován. Uživatelům se doporučuje namontovat podložku na chemické kotvy. Při připojování k vodovodnímu systému je třeba navíc poznamenat, že po instalaci nelze hadici na vodu vytáhnout. Výhody Intuitivní ovládání

Ochrana proti úniku je zajištěna případem

Režim Super máchání

Podrobné pokyny v ruštině

Tichá práce Nevýhody Upevňovací prvky ze sady se nehodí

Žádné zpoždění při startu

Selhání ložiska pravděpodobně po několika letech

Výhody a nevýhody připojené jednotky

Závěsná mini-pračka má oproti podlahovým protějškům několik významných výhod:

Tichá práce. Jednou z hlavních stížností na pračky je silný hluk během odstřeďovacího cyklu. Model na stěnu vydává zvuky v práci, ale v další místnosti není slyšet. Lze ji umýt kdykoli během dne, aniž byste riskovali probuzení rodiny. Nedostatek vibrací. Dalším problémem, kterému majitelé podložek čelí, jsou vibrace. U zavěšeného modelu by to bylo opravdu nebezpečné, protože během odstřeďovacího cyklu může struktura jednoduše spadnout ze zdi. Pro minimalizaci vibrací použili vývojáři malých jednotek speciální těsnění. Snadné čištění. Podlahové modely vylučují možnost čištění pod nimi. K čištění podlah jsem musel přemístit objemné vybavení. Se zavěšenou strukturou nejsou žádné takové problémy: nic nebrání obecnému čištění. Stáhněte si pohodlí. Chcete-li prádlo vložit do auta nebo ho dostat po praní, nemusíte se ohýbat, což je nepohodlné a bolí to pro starší lidi se zády nebo těhotnými ženami. Pokud mini-auto namontujete správně, můžete věci naložit s maximálním komfortem. Nákladová efektivita. Prací programy jsou sníženy, proto je spotřeba vody a elektřiny minimální. Ergonomický design. Modely jsou kompaktní, vypadají stylově. Konstrukce je navržena tak, aby zařízení nepřekrývalo prostor, a díky zaobleným rohům stroje nelze zranit.

Z nedostatků vyzařujte malý objem bubnu a ne nejvyšší kvalitu praní.Takové modely opravdu nejsou vhodné pro velkou rodinu, ale někdy se umývají a vymývají horší než podlahové stroje třídy A. Ale vybavení malého formátu je nezbytné, pokud potřebujete rychle uvést věci do pořádku po pracovním dni.

Instalace a připojení může být obtížné. Je obtížné samostatně instalovat mini-auto, a to i přes nízkou hmotnost a přítomnost pokynů výrobce. Existuje jen málo odborníků se zkušenostmi s takovou prací, protože model se objevil nedávno a není příliš populární. To automaticky vede ke zvýšení nákladů na službu.

Kompaktní elektrický pomocník je ideální pro bakalářský byt. Osamělí lidé, kteří udržují pořádek v domě, zřídka hromadí plátěné hory. Obvykle dávají přednost umývání věcí, protože jsou špinavé. Objem bubnu stačí pro ležérní oblečení nebo ložní prádlo.

Sklopný model je nepostradatelný pro rodiny s malými dětmi, kde matky musí po každé procházce umýt špinavé oblečení. Člověk se však sotva může spolehnout pouze na zavěšené dítě. Je také žádoucí mít objemný standardní model pro praní přehozy na postel, ložní prádlo a přikrývky.

Funkce provozních a instalačních pravidel

Závěsná mini pračka funguje stejně jako standardní pračka. Rozdíl pro uživatele je pouze v umístění zařízení. Výrobci zpravidla přiloží k instalaci podrobný návod k obsluze a další ilustraci.

Při instalaci byste měli dodržovat několik pravidel:

Nezapomeňte zkontrolovat konfiguraci modelu. Technická dokumentace popisuje a zobrazuje nezbytné podrobnosti. Všechny z nich, včetně upevňovacích kotevních šroubů, by měly být zahrnuty.

Technická dokumentace popisuje a zobrazuje nezbytné podrobnosti. Všechny z nich, včetně upevňovacích kotevních šroubů, by měly být zahrnuty. Nainstalujte zavěšený model na pevnou zeď . Ačkoli stroj sám váží trochu, nelze jej připojit k sádrokartonovým příčkám. Během provozu se může rozbít.

. Ačkoli stroj sám váží trochu, nelze jej připojit k sádrokartonovým příčkám. Během provozu se může rozbít. Při připojování k přívodu vody postupujte podle pokynů. Ujistěte se, že systém přívodu vody funguje dokonale a stroj připojte až poté. Použijte hadice, hadicové fitinky.

Ujistěte se, že systém přívodu vody funguje dokonale a stroj připojte až poté. Použijte hadice, hadicové fitinky. Zvažte funkce. Pro připojení ke kanalizaci je k dispozici krátká hadice, takže vzdálenost by měla být malá.

Pro připojení ke kanalizaci je k dispozici krátká hadice, takže vzdálenost by měla být malá. Postarej se o pohodlí. Namontujte vypouštěcí koleno ve tvaru písmene U. To zabrání nepříjemným zápachům během praní.

Jak ukazuje praxe, pro spolehlivost spojovacích prostředků je lepší použít chemické kotvy. Budou však muset být zakoupeny samostatně, protože ve standardní konfiguraci často nejsou stanoveny.

Závěry a užitečné video na toto téma

Přehled nástěnného stroje od společnosti Daewoo, jeho zařízení, funkce a specifika provozu:

Krok za krokem hlavní třída při instalaci sklopné pračky:

Unikátní dítě může být instalováno nejen doma nebo v zemi. Jachta je podle jednoho z kupujících velmi vhodným místem:

Spotřebitelé našli kompaktní závěsné podložky - poptávka po těchto modelech se postupně zvyšuje. Výrobci právě začínají ovládat tuto kategorii domácích spotřebičů, ale je již jasné, že v blízké budoucnosti můžeme očekávat výskyt nových modelů jiných značek.

Máte osobní zkušenost s používáním sklopné pračky? Prosím, podělte se o to s našimi čtenáři a řekněte nám o funkcích inovativního zařízení.Napište své komentáře a zeptejte se do níže uvedeného bloku.

Author

December 04,2021

Leave a Reply